ScreenSaver ne shqip nga filmi “Magdalena”

Magdala_screensaverNe Dhjetor 2008 per here te pare shfaqet ne Shqiperi filmi me i ri i Nardine Production “Magdalena – e cliruar nga turpi”.

Filmi do te shfaqet ne kinema Millenium dhe se shpejti do ju lajmerojme edhe per daten dhe oren. Nderkohe ju mund te shkarkoni falas nje screensaver me foto nga filmi me pamje qe flasin vete.

Per ta shkarkuar kliko ketu Magdalena ScreenSaver

Tags: Magadalena,

  • http://www.bibladhekurani.com Bibladhekurani.com

    ju lumt vec punoni, me pelqeu web faqa e filmit te Magdalenes, ishte e bere me nje profesionalizem te mire.
    kisha dashur qe te ma sillni nje kopje (DVD) duke me kontaktuar nepermjet emailit qe ju kam shenuar ne rubriken e juaj.

    me rrespekt stafi http://www.bibladhekurani.com

    Thumb up 0 Thumb down 0